Nacházíte se: Jižní Čechy / Šumava

Apartmány U Františka, Srní - Mechov

Apartmány U Františka, Srní - Mechov - Apartmány u Františka
Apartmány U Františka, Srní - Mechov Apartmány U Františka, Srní - Mechov Apartmány U Františka, Srní - Mechov Apartmány U Františka, Srní - Mechov Apartmány U Františka, Srní - Mechov Apartmány U Františka, Srní - Mechov Apartmány U Františka, Srní - Mechov Apartmány U Františka, Srní - Mechov Apartmány U Františka, Srní - Mechov
Rodinný penzion se nachází v klidné části šumavské obce Srní - Mechov. Apartmány jsou v podkroví a v přízemí domu se samostatným vstupem. Možno využít venkovního posezení, saunu nebo posezení ve sklípku s krbem. Lyžařský vlek, běžky, cyklostezky, houby, krásná příroda.

Cena od: 500,- Kč

za osobu / 1 noc   Podrobnější ceník >>

Kapacita objektu: 18+6
Počet pokojů: 7
Minimální délka pobytu: 2
Minimální obsazenost: 2

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420602617617
Web: http://www.sumava-mosau.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Srní-Mechov 170
Obec: Srní
PSČ: 34194

GPS: 49.0815983N,13.4547506E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Rodinný penzion se nachází v klidné části šumavské obce Srní-Mechov směrem na Prášily. Objekt a jeho okolí je střežen bezpečnostním a kamerovým systémem.

Apartmány jsou v podkroví a v přízemí domu se samostatným vstupem.

Každý z apartmánů má ložnici se dvěma postelemi, sedací soupravou, TV a dále vybavený kuchyňský kout a koupelnu s WC, s možností přistýlek.V apartmánech je připojení WIFI na internet.

Možno využít saunu nebo příjemné posezení ve ,,Františkovo sklípku s krbem.” Kolem rodinného domu je velká okrasná zahrada s rybníčkem s možností venkovního posezení a nádherným výhledem na panorama Zhůří, Horské Kvildy a vrcholu Antýgl.

Pro turisty se nabízí možnosti zimní i letní turistiky.V blízkosti penzionu jsou v zimním období udržované lyžařské stopy, v létě ideální podmínky pro cykloturistiku a pěší turistiku. Nabízejí se možnosti výletů do zdravé přírody a poznávání krás Šumavy. Cesty ke slatím, k jezerům či vycházky podél Vchynicko-tetovského plavebního kanálu, na který je nově napojena cyklotrasa ze Srní do Prášil vedená v blízkosti domu, patří k nezapomenutelným zážitkům, neboť celá oblast leží v Národním parku Šumava. Navštívit můžete rovněž poutní místo Hauswaldská kaple nebo rozhlednu na vrcholu hory Poledník.

Stravování je možné též v okolních restauracích nebo hotelech.V Srní se pak nachází prodejny suvenýrů a obchod se smíšeným zbožím.

Apartmány Pod Zelenou horou jsou dostupné autobusovou dopravou, nebo automobilem. Možnost parkování je přímo ve dvoře u domu, který je ohrazen plotem a bránou.

Dětský vlek : Tuto zimu jsme vybudovali dětský vlek v délce 150m. Kde je ideální příležitost seznámit děti s prvními krůčky lyžování nebo snowboardu. Ceník jízdného: 1 jizda = 10 Kč, dopolední 9-12 hod. = 150 Kč, odpolední 13-16 hod. = 150 Kč a celodenní 9-12hod. a 13-16hod. = 250 Kč. Přejeme příjemnou zábavu.

Stravování

Bez stravování. 

Podrobnější ceník

dospělí- 500kč/noc 

děti 0-3 roky zdarma

děti 3-12let 250kč/noc

pes do 10kg-150kč/den

ceny jsou bez DPH 15%

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Penzion

Stravování: kuchyň součástí vybavení

Typ dovolené: Dovolená s dětmi

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: