Nacházíte se: Vysočina / Žďárské vrchy

Chalupa Křižánky

Chalupa Křižánky
Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky Chalupa Křižánky
Stylová chalupa poblíž Svratky na Vysočině. Dva luxusně zařízené apartmány.

Cena od: 209,- Kč

za osobu / 1 noc   Podrobnější ceník >>

Cena zahrnuje: veškeré sportovní vybavení

Kapacita objektu: 12 osob + 2 děti do 2 let, více osob dle dohody
Počet pokojů: 4
Minimální délka pobytu: 2 noci
Minimální obsazenost: 1 apartmán

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420 603 934 339
Web: http://www.ubytovani-krizanky.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Moravské Křižánky 156
Obec: Křižánky
PSČ: 59202

GPS: 49.6817333N, 16.0696383E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Představujeme Vám možnost strávení dovolené a víkendů ve stylové chalupě v Křižánkách, která se nachází poblíž Svratky, v samém srdci Vysočiny. V romantické oblasti Ždárských vrchů, které jsou typickým úsekem Českomoravské vrchoviny, nabízející mnoho možností jak k relaxaci, tak i k aktivnímu odpočinku, a to v každém ročním období. Chalupa se nachází v nadmořské výšce 610 m.n.m, 15 km od Nového Města na Moravě, 25 km od Žďáru nad Sázavou.

Ubytování je Vám nabízeno ve dvou na sobě nezávislých luxusně zařízených apartmánech.

Vybavení a služby

Celý objekt se skládá ze dvou zrcadlově situovaných nezávislých apartmánů, které lze dle potřeby sloučit, a nebo rozdělit.

Každý apartmán má vlastní kuchyň, obývací pokoj, dvě ložnice celkem pro šest osob, koupelnu a WC. Jeden obývací pokoj je vybaven kachlovými kamny, druhý obývací pokoj je vybaven krbem a kachlovými kamny. Tyto zdroje příjemného tepla však není nutné používat jako hlavní zdroj topení, poněvadž v celé chalupě se nachází ústřední topení, které bez jakékoliv námahy dodá komfortní teplo i v třeskutých mrazech.
V každém apartmánu je k dispozici zdarma rádio, televize (digital) a Wifi.

Vaše sportovní vybavení je možno uschovat v uzamykatelném prostoru vedle chalupy.

Společné prostory jsou hala s dalším WC a sklípek s předsíňkou vybavenou krbem. Vedle sklípku je infrasauna se sprchovým koutem.

Chalupa stojí na vlastním pozemku o rozloze 3000 m2 s výhledem na louky a lesy. Cca 60 metrů od hlavní silnice s vlastním parkovištěm před objektem.

Součástí nabídky je i možnost využití příslušenství v okolí chalupy - 2 houpačky, dětský žebřík, houpací lavička, 2 bazény, trampolína, hřiště 6x12 m s umělým povrchem (volejbal, nohejbal, basketbal), pinponkový stůl, tabule na kreslení pro děti, pískoviště, krbové posezení, ohniště, detailní velká mapa okolí.

Stravování

Bez stravování.

Každý apartmán má vlastní kuchyň.

Podrobnější ceník

Výše zmíněná cena platí při týdenním pobytu mimo sezónu a plném obsazení apartmánu 6 osobami.

Přesné aktuální ceny naleznete na:

http://www.ubytovani-krizanky.cz/index.php?p=cenik-ubytovani&lng=cs

Možnosti v okolí

Před objektem je k dispozici velkoplošná mapa s detailními popisy okolí (skály, cyklostezky, turistické značky, lyžařské tratě apod.)

Díky poloze lze využít této chalupy téměř po celou sezónu i pro aktivní odpočinek.

Zde je několik tipů pro Vás:

Devět skal - 3 km, jízdárna - 3 km, Svratka (sjezdovka) - 4 km, rybník Velké Dářko - 25 km, Jimramov (sjezdovka) - 10 km, Nové město na Moravě (sjezdovka) - 15 km, Šiklův Mlýn - 15 km, skanzen Vysočina - Veselý Kopec - 20 km, rybník Milovy a krytý bazén Milovy - 2 km, Střelnice Světnov - 15 km

JARO: svěží zeleň, pučící pupence a první kvítí probouzející se přírody ve světle jarních paprsků jsou báječnou oponou pro vycházky do přírody. Sluneční paprsky dodávájí nejen nezbytnou energii květeně, ale i tolik potřebnou vitalitu člověku. V téměř panenské přírodě na čerstvém vzduchu lze poznávat okolí jak při vycházkách, tak i jízdě na kole. Tato oblast je jako z obrázků pana Lady.

LÉTO: nejteplejší dny strávené mimo dosah dusivých velkoměst přímo lákají na dobře značené turistické a zároveň atraktivní trasy a nebo na báječné cyklo vyjížďky.

Za koupáním se dá vydat na krytý bazén na Milovy (cca 2 km) a nebo na rybník do obce Milovy (cca 2 km). Další možnost je v obci Blatiny (cca 3 km), odkud se dá pohlédnut na místní krajinu z koňského sedla.

PODZIM: nadchne milovníky přírody k vycházkám v romanticky podzimem podbarvené přírodě. Silné zážitky připraví ať už ranní nebo večerní paprsky slunce prodírající se občasným oparem, tak i úžasná fantazie barev, které tvoří sama příroda. Srdce pravého houbaře se rozplesá nad místní skladbou lesa a nenechá v klidu ani sváteční houbaře. V tomto čistém koutu světa okolní lesy nenechají nikoho na houbách.

ZIMA: období, jenž si užijí jak děti díky dostatku sněhové nadílky, tak milovníci dlouhé bílé stopy. Běžecká trať vede přímo okolo chajdy. Ve stopě můžete poznat okolí, a to od Hlinska až po Brno. Další možnosti vyžití v zimních radovánkách a sportech nabízí místní sjezdovka v nedaleké Svratce. Sice se nejedná o kopec k vrcholovým výkonům, za to však poskytuje skvělé podmínky pro začátečníky. Zajisté potěší i mírnější ceny oproti vyhlášeným střediskům.

Další tipy:

Žďár nad Sázavou - poutní kostel na Zelené hoře, zařazen do seznamu památek Unesco (25 km).

Blatiny - typická horská osada s roztroušenými chalupami založená v 18. století, poskytuje četné motivy k obrazům malíře J. Jambora. V obci památková lípa velikosti obvodu kmene 650 cm, 300 let stará (3 km).

Cikháj - bývalá sklářská huť založená v 17. století, kruhová zvonička z r. 1861 se šindelovou střechou z roku 1872 (15 km).

Čtyři palice - vrchol 732 m.n.m., skupina rubových skal s balvanovitými sutěmi v přirozeném jednobukovém a reliktním borovém porostu, přírodní rezervace 37 ha (cca 4km).

Devět skal - nejvyšší vrchol Žďárských vrchů (836 m.n.m.) s upravenou vyhlídkou na vrcholovém skalisku.

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Chalupa

Stravování: bez stravy, kuchyň součástí vybavení

Typ dovolené: Dovolená s dětmi, Dovolená na horách, Dovolená u vody, Ubytování s bazénem, Relaxační pobyty, Luxusní ubytování, Aktivní dovolená, Cyklo dovolená, Rybářská dovolená, Dovolená se psem, Víkendové pobyty, Firemní a skupinové pobyty

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: