Nacházíte se: Severní Čechy / Krkonoše

HOTEL ADRIA Kořenov

HOTEL ADRIA Kořenov
HOTEL ADRIA Kořenov HOTEL ADRIA Kořenov HOTEL ADRIA Kořenov HOTEL ADRIA Kořenov HOTEL ADRIA Kořenov HOTEL ADRIA Kořenov HOTEL ADRIA Kořenov HOTEL ADRIA Kořenov HOTEL ADRIA Kořenov HOTEL ADRIA Kořenov HOTEL ADRIA Kořenov HOTEL ADRIA Kořenov HOTEL ADRIA Kořenov HOTEL ADRIA Kořenov
Rodinný hotel na okraji horského střediska Kořenov. Vynikající poloha pro strávení jak zimní (spousta atraktivních vleků jak pro dospělé, tak pro děti ...7 km od Harrachova), tak letní dovolené (cykloturistika, turistika, houbaření, výlety do okolí).

Cena od: 430,- Kč

za osobu / 1 noc

Cena zahrnuje: snídani

Kapacita objektu: 50
Počet pokojů: 15
Minimální délka pobytu: 1 den
Minimální obsazenost: 1 osoba

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420 603 111 253
Web: http://www.adriahotel.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Kořenov - Růžodol 538
Obec: Kořenov
PSČ: 46849

GPS: 50°45´21.276´N, 15°21´9.546´E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Vážení hosté, srdečně Vás zveme k pobytu v našem hotelu Adria, který je obklopen zelenými lesy Jizerských hor a malebnou přírodou. Hotel se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš v rekreačním středisku Kořenov.

Hotel má vlastní  NEKUŘÁCKOU restauraci, kde se od rána podávají snídaně formou švédských stolů,. Od 11.00 hod je otevřena i pro veřejnost cca do 22.00-23.00 hod. Do 15.00 hod je nekuřácká a od 18.00 -20.00 v době podávání večeří a i  polopenzí  ( 110,-Kč dosp. osoba , dětská porce 70,- Kč )  také . Naše restaurace nabízí široký sortiment jídel jak české speciality , tak i mezinárodní kuchyni. Točíme Gambrinus 11 a Plzeň 12 st. Připravujeme jídla dietní, pro velké skupiny dle jejich přání připravíme rautové stoly.

Nabízíme 15 dvou až čtyřlůžkových  pokojů s vlastní sprchou, WC a televizí se satelitním příjmem. Budeme se snažit , abyste u nás prožíli pěknou rodinnou rekreaci se zajímavými vycházkami do okolí po značených turistických stezkách. V zimě si přijdou všichni lyžaři na své, v místě jsou běžecké tratě a sjezdovky . Pro náročnější lyžaře jsou v blízkosti (do 8km) lyžařské areály Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou , REJDICE s nej snowparkem u nás a další.

Autoturistům doporučujeme shlédnout kulturní a historické památky v okolí. Patří mezi ně zámek Frýdlant, zámek Sychrov, rozhledna Štěpánka, hrad Hrubý Rohovec, osada Jizerka s proslulým hnojovým domem a safírovým potokem, Bozkovské jeskyně a další krásy Krkonošského národního parku a Jizerských hor. Mototuristům dáme jejich motorky do uzamykatelné  garáže .

Rodičům s dětmi doporučujeme návštěvu zoologické a botanické zahrady v Liberci. Skupinám poskytujeme prostory pro oslavy společenských událostí, školení a podle jejich představ obstaráme i občerstvení a zábavu.
Srdečne se těšíme na Vaši návštěvu a věříme, že u nás prožijete příjemně strávené chvíle.

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Hotel

Stravování: snídaně, polopenze, plná penze

Typ dovolené: Dovolená s dětmi, Dovolená na horách, Aktivní dovolená, Cyklo dovolená

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: