Levné ubytování České Budějovice pension Minor

Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Hotel České Budějovice
Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levný apartmán České Budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné apartmány České Budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Dlouhodobé ubytování České Budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Ubytování vysokoškolské koleje České Budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Ubytování v soukromí České Budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Apartmány České Budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Apartmán České Budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné penziony České Budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Hotely České Budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Ubytování České Budějovice na jednu noc Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné ubytování České Budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Ubytování České Budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Hotely a penziony české budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Ubytování na jednu noc České Budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levný hotel České Budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné hotely a penziony české budějovice Levné ubytování České Budějovice pension Minor - Levné ubytování České Budějovice na jednu noc
Levné ubytování České Budějovice pension Minor má rodinnou atmosféru a příjemný a ochotný personál, poskytuje perfektní hotelové služby, proto se budete cítit velice pohodlně po celou dobu pobytu.

Cena od: 890,- Kč

za pokoj / 1 noc   Podrobnější ceník >>

Kapacita objektu: 26
Minimální délka pobytu: 1 den
Minimální obsazenost: 1 osoba

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420 721 589 838
Web: https://www.pensionminor.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Školní 8
Obec: České Budějovice
PSČ: 37010

GPS: 49.0007986N, 14.475320499999952E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Pension Minor v Českých Budějovicích nabízí kromě levného ubytování také chutné snídaně a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů.

Ubytování České Budějovice je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny a služební cesty.

Levný pension České Budějovice vám nabízí kvalitní ubytování a možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní, proto si vás dovoluje pozvat do vlastní hotelové snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Ubytování v soukromí České Budějovice má všechny pokoje i apartmány vybaveny vlastním WC, sprchou, SAT-LCD televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.

Hotely a pensiony vám umožní vyrážet do okolních měst na výlety a strávit v Českých Budějovicích příjemnou a přitom velice zajímavou dovolenou v Jižních Čechách.

Rodinný penzion se nachází v klidné části města České Budějovice, je vzdálen pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou, zde můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada a jiné historické památky.

Levné ubytování vám může zpříjemnit romantická cesta z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou výletní lodí po řece Vltavě.

Dovolená strávená nedaleko centra v tichém a klidném prostředí Českých Budějovic vám poskytne ideální možnost odpočinku a jsme přesvědčeni, že přispěje ke splnění vašich představ o příjemném levném ubytování.

Vybavení a služby

Penziony České Budějovice vám nabídnou dle přání snídani v restauraci a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů.

Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování České Budějovice s komfortním vybavením, vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou Vám zaručí příjemný pobyt, pension Vám po předchozí dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.

Stravování

Hotely a penziony České Budějovice vám nabízí možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Podrobnější ceník

Ubytování v Českých Budějovicích za nejlepší ceny.

Ceník za pokoje s DPH:

 Jednolůžkový pokoj                    890 Kč   

 Dvoulůžkový pokoj                     1350 Kč 

 Třílůžkový pokoj                         1650 Kč

 Třílůžkový pokoj s přistýlkou      1750 Kč

 Čtyřlůžkový pokoj                       1750 Kč

 

  Ceník za apartmán s DPH:

  Apartmán pro jednu osobu              990 Kč   

  Apartmán pro dvě osoby               1600 Kč 

  Apartmán pro tři osoby                  1800 Kč

  Apartmán pro čtyři osoby               1990 Kč

 

Platby pouze v hotovosti, předem.

Penzion nepřijímá platební karty.

Ubytování je možné hradit i z fondu FKPS.

Děti do 4 let mají pobyt zdarma.

Ceny za ubytování jsou uvedeny včetně DPH.

Ceny jsou platné celoročně.

Dle nařízení Magistrátu je vybírán ubytovací poplatek 25 Kč za osobu/noc pro Úřad města.

Parkování před penzionem zdarma.

Pro cyklisty a motocyklisty garáž zdarma.

Uzavřené parkoviště, poplatek 90 Kč.

Kvalitní snídaně za příplatek 150 Kč.

Poplatek za ubytování 1 psa/noc 200 Kč.

Možnosti v okolí

 

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích nabízí obrovské množství sportovního a turistického vyžití v jedinečném prostředí krásné krajinné oblasti Jižních Čech a můžete si aktivně odpočinout a to jak procházkami, tak vyjížďkami po cyklostezkách.

Výběrem mezi hotely a penziony v Českých Budějovicích a využitím jejich kvalitních služeb se rozhodně nespletete a určitě budete rádi, že jste je navštívili.

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Penzion

Stravování: snídaně

Typ dovolené: Dovolená s dětmi, Dovolená u vody, Romantické pobyty, Levné ubytování, Cyklo dovolená, Rybářská dovolená, Dovolená se psem, Víkendové pobyty, Firemní a skupinové pobyty, Hrady a zámky, Kultura a památky

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: