Levné ubytování České Budějovice penzion

Levné ubytování České Budějovice penzion - Hotel České Budějovice
Levné ubytování České Budějovice penzion - Levný apartmán České Budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Levné apartmány České Budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Dlouhodobé ubytování České Budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Ubytování vysokoškolské koleje České Budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Ubytování v soukromí České Budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Apartmány České Budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Apartmán České Budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Levné penziony České Budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Hotely České Budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Ubytování České Budějovice na jednu noc Levné ubytování České Budějovice penzion - Levné ubytování České Budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Ubytování České Budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Hotely a penziony české budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Ubytování na jednu noc České Budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Levný hotel České Budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Levné hotely a penziony české budějovice Levné ubytování České Budějovice penzion - Levné ubytování České Budějovice na jednu noc
Levné ubytování České Budějovice penzion Minor poskytne příjemný pobyt na jednu i více nocí, nedaleko centra, výstaviště a koleje VŠTE, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar, pro dovolenou, rodiny s dětmi, služební pracovní cesty jednotlivců i skupin.

Cena od: 890,- Kč

za pokoj / 1 noc   Podrobnější ceník >>

Kapacita objektu: 26
Minimální délka pobytu: 1 den
Minimální obsazenost: 1 osoba

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420 721 589 838
Web: https://www.penzionminor.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Školní 8
Obec: České Budějovice
PSČ: 37010

GPS: 49.0007986N, 14.475320499999952E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1-4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Možnost volby z různých druhů pokojů a apartmánů. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

 

Kromě ubytování ve městě České Budějovice vám pension zpestří vstup do nového dne chutnou snídaní a nabídne uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily. Také parkování dodávkových automobilů je možné před objektem penzionu.

Penziony České Budějovice jsou vyhledávané pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny, služební cesty a pro všechny, kteří hledají ve městě levné ubytování.

 
Levný penzion Minor České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, kolejí VŠTE a poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Levné penziony České Budějovice vám nabídnou možnost si aktivně odpočinout a to jak procházkami, tak vyjížďkami po cyklostezkách.

Krátkodobé i levné dlouhodobé ubytování České Budějovice nabízí obrovské množství sportovního a turistického vyžití v jedinečném prostředí krásné krajinné oblasti Jižní Čechy.

Výběrem ubytování v soukromí České Budějovice a využitím kvalitních služeb penzionu Minor se rozhodně nespletete a určitě budete rádi, že jste toto ubytovací zařízení navštívili.

Vybavení a služby

Penziony České Budějovice vám nabídnou dle přání snídani v restauraci a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů.

Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování České Budějovice s komfortním vybavením, vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou Vám zaručí příjemný pobyt, penzion Vám po předchozí dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.

Stravování

Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice vám nabízí možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Podrobnější ceník

Ubytování v Českých Budějovicích za nejlepší ceny.

Ceník za pokoje s DPH:

 Jednolůžkový pokoj                    890 Kč   

 Dvoulůžkový pokoj                     1350 Kč 

 Třílůžkový pokoj                         1650 Kč

 Třílůžkový pokoj s přistýlkou      1750 Kč

 Čtyřlůžkový pokoj                       1750 Kč

 

  Ceník za apartmán s DPH:

  Apartmán pro jednu osobu              990 Kč   

  Apartmán pro dvě osoby               1600 Kč 

  Apartmán pro tři osoby                  1800 Kč

  Apartmán pro čtyři osoby               1990 Kč

 

  • Ubytování je možné hradit i z fondu FKPS.

  • Děti do 4 let mají pobyt zdarma.

  • Parkování os. aut i dodávek před penzionem zdarma.

  • Uzavřené a monitorované parkoviště 90 Kč.

  • Kvalitní servírované snídaně 150 Kč.

  • Parkování motocyklů a jízdních kol v garáži zdarma.

  • Pobyt se psem nebo s jiným zvířátkem 200 Kč.

  • Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

  • Ceník penzionu je platný celoročně.

  • Ubytovací poplatek magistrátu 50 Kč za osobu/noc.

 

Možnosti v okolí

 

Hotely a penziony České Budějovice nabízí obrovské množství sportovního a turistického vyžití v jedinečném prostředí krásné krajinné oblasti Jižních Čech a můžete si aktivně odpočinout a to jak procházkami, tak vyjížďkami po cyklostezkách.

Výběrem ubytování mezi penziony České Budějovice a využitím jejich kvalitních služeb se rozhodně nespletete a určitě budete rádi, že jste je navštívili.

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Penzion

Stravování: snídaně

Typ dovolené: Dovolená s dětmi, Dovolená u vody, Romantické pobyty, Levné ubytování, Cyklo dovolená, Rybářská dovolená, Dovolená se psem, Víkendové pobyty, Firemní a skupinové pobyty, Hrady a zámky, Kultura a památky

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: