Levné ubytování, Penzion Na Staré Škole, vlastní strava

Levné ubytování, Penzion Na Staré Škole, vlastní strava
Levné ubytování, Penzion Na Staré Škole, vlastní strava Levné ubytování, Penzion Na Staré Škole, vlastní strava Levné ubytování, Penzion Na Staré Škole, vlastní strava Levné ubytování, Penzion Na Staré Škole, vlastní strava Levné ubytování, Penzion Na Staré Škole, vlastní strava Levné ubytování, Penzion Na Staré Škole, vlastní strava
Nabízíme vám celoroční ubytování na horách v pohodlí našeho penzionu s vlastním stravováním v jednom z nejčistčích ovzduší v naši republice. Dny strávené na okolních sjezdovkách či projížďkami na běžkách můžete vystřídat pohodlím v nedalekém aquaparku se slanou mořskou vodou s bazény, vířivkamy a 90 m tobogánem .

Cena od: 290,- Kč

za osobu / 1 noc   Podrobnější ceník >>

Kapacita objektu: 30
Počet pokojů: 10
Minimální obsazenost: Apartmán min. 3 osoby

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420602436986
Web: http://www.penzionnastareskole.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Polom 106 pošta Sedlonov
Obec: Polom
PSČ: 51791

GPS: 50.3540017N, 16.3063542E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Nabízíme vám levnou  celoroční dovolenou na horách v pohodlí našeho penzionu s vlastním stravováním v jednom z nejčistčích ovzduší v naši republice. Dny strávené na okolních sjezdovkách či projížďkami na běžkách můžete vystřídat pohodlím v aquaparku s bazény, vířivkamy s teplotou 30-38 stup.90 m tobogánem,sauny, a jiné.Ať už plánujete víkendové lyžařské pobyty nebo na hory jedete s dětmi o jarních prázdninách,popř.jste jen parta seniorů, jistě Vás zaujme naše nabídka ubytování. Upřednostňujeteli levné horské ubytování na penzionu v apartmánu nebo pohodlí našich pokojů s vlastní kuchyňkou,jsme vám v Orlických horách k dispozici. Využijte této naší nabídky k ubytování na horách a prožijte příjemnou zimní dovolenou,info:602 436 986 nebo na www.penzionnastareskole.cz ceny dohodou.

Vybavení a služby

 

Celoroční ubytování s vlastním stravováním, je realizováno ve dvou, tří až pětilůžkových pokojích, každý se sociálním zařízením ,z toho 4 pokoje mají vlastní kuchynku. K dispozici je také pětilůžkový luxusní apartmán. V přízemí objektu je bezbarierový přístup k jednomu pokoji, profi kuchyni, vedle  společenské místnosti s 30 místy , a zimní zahradě s 20ti místy se stolním tenisem. Pro hosty penzionu je připravena infra sauna. V celém pensionu je bezplatné wifi připojení. K dispozici je v zimní zahradě školicí místnost a pro cca 20 osob s možností různého využití, jako je stolní tenis, tanec. Dále je na pozemku penzionu otevřené ohniště, zahrádky, volejbalové nebo nohejbalové hřiště, dětské hřiště ,houpačky ,kolotoč ,pískoviště, zahradní domek s grilováním a malou kuchyňkou, popř i k pronájmu, pro cca 10-15 osob, a cca 10x stání pro karavany, a obytná auta včetně zázemí. Nedaleko penzionu se nacházejí muzea se systémem opevnění z druhé světové války a podzemím. Pro hosty našeho penzionu je také možnost návštěvy se slevou na vstupném 50% do největšího evropského Muzea kočárků panenek a patentních listin v Náchodě. 

Stravování

 

 

Ubytování Na Staré Škole kde v celém objektu poskytujeme  možnost individuálního vaření na pokojích, popřípadě je k dispozici plně vybavená kuchyň se společenskou místností jako jídelna, kde podle rozsahu provozu kuchyně je účtován poplatek dohodou.    Penzion se nachází v krásné přírodě Orlických hor, mezi obcemi Olešnice a Sedloňov v obci Polom 10km od aquaparku s celoročním provozem na Polské straně s 90m tobogánem a mořskou vodou. Radost z pobytu u nás umocňují nádherné výhledy, a jedno z nejčistších ovzduší v CR v nadmořské výšce 700m. Penzion je u trasy cyklobusu a cyklostezek s možností turistických vycházek, a v zimně na trase běžkařských tratí. V zimě dále ideální rodinou rekreaci doplňuje cca 400 metrů vzdálená sjezdovka, v Ski Areálu Olešnice, která je i při nedostatku sněhu zasněžována, probíhá zde i noční lyžování za výborného osvětlení 500m dlouhé sjezdovky, 4 vleky a dětská školička. V okolí je nepřeberné množství běžkařských terénů a cyklotras s možností cykloturistiky s výhledem na panoráma Orlických hor a vzdálenějších Krkonoš. Od jara do podzimu si můžete užít klidné a pohodové prostředí pro procházky a výlety, a vychutnat si krásu naší přírody. V areálu je k dispozici dětské hřiště s pískovištěm, kolotoč, houpačky a volejbalové, popř. nohejbalové hřiště, venkovní altán, a dvě letní zahrádky, ale také množství historických zajímavostí a kulturních památek v okolí.

Podrobnější ceník

 Pokoje pronajímáme nad 20 osob za 330,- v zimě, a v létě za 300,- osoba noc . Nad 25 osob v zimě za 300,- a v létě za 290,- cena celého objektu dohodou.Ubytování, respektíve rezervaci objektu považujem za platnou po uhrazení ceny pobytu k dohodnutému termínu. Při zrušení pobytu 30 dní před zahájením pobytu se vrací plná částka. Při zrušení do 14 dnů před nástupem 75% a po méně jak 14 dnech se vrací 50%. Hradí se obecní poplatek platný podle obecní vyhlášky. Platba kartou ne. Uvolnění pokoje do 10hod. Nástup od 14 hod. Domácí mazlíček 80,- Kč/den. Dětí do tří let bez nároku na lůžko zdarma. Objekt pronajímáme také jako celek ke svatebním obřadům v přírodě s možností zajištění cateringu, nebo jen technického zázemí.Ubytování v celém objektu poskytujeme s možností individuálního vaření na pokojích, popřípadě je k dispozici plně vybavená kuchyň se společenskou místností jako jídelna, kde podle rozsahu provozu kuchyně a baru je účtován poplatek dohodou.

Možnosti v okolí

Rekreace a služby v okolí

Lanový park Deštné – sjezd na lanovkách 80m, půjčovna koloběžek, čtyřkolek, tříkolek, terréních bruslí, horských kol, umělá stěna, rybaření. Aquapark Kudowa Zdroj PL (www.besen.eurograf.pl), 90m tobogán,vyřivky a slaná mořská voda celoroční provoz 8km, Dinosaurpark v Karlově (www.park.dinozaury.pl), Szcelienec Wielki (Hejšovina), Bludné skály (www.skalnimesta.cz), Skiareály Olešnice (sjezdovka cca 400m), Sedloňov, Deštné, Šerlich, skiareál Zielenec PL, Rychnov nad Kněžnou – barokní zámek 16.století, zámecký kostel Nejsvětější Trojice a muzeum hraček. Opočno – barokní zámek 15.století s parkem a oborou. Náchod – Muzeum kočárků panenek a patentních listin Evropská rarita, a barokní zámek 16. stol. – z hradu 1270. Nové Město nad Metují barokní zámek 16. stol., letiště pro aerotaxi, parašutismus, přírodní rezervace Peklo. Častolovice – renesanční zámek 15.stol. Česká Skalice – údolní přehrada Rozkoš, muzeum B. Němcové Jaroměř – pevnost Josefov. PĚCHOTNÍ SRUB SNĚŽNÉ – SKUTINA s muzeem.

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Penzion

Stravování: kuchyň součástí vybavení, kuchyň společná

Typ dovolené: Dovolená s dětmi, Dovolená na horách, Wellness pobyty, Relaxační pobyty, Levné ubytování, Aktivní dovolená, Cyklo dovolená, Dovolená na sjezdovce, Dovolená se psem, Víkendové pobyty, Firemní a skupinové pobyty, Hrady a zámky, Kultura a památky

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: