Nacházíte se: Jižní Čechy / Lipno a okolí

Pension DIANA - PROVZ UBYTOVÁNÍ DO ODVOLÁNÍ PŘERUŠEN !!!

Pension DIANA -  PROVZ UBYTOVÁNÍ DO ODVOLÁNÍ PŘERUŠEN !!! - DIANA léto
Pension DIANA -  PROVZ UBYTOVÁNÍ DO ODVOLÁNÍ PŘERUŠEN !!! - Okolí
Ubytování rodinný pension Lipno nad Vltavou - Slupečná.
Vítejte na stránkách rodinného pensionu Diana, který se nachází u přehradní nádrže Lipno. Ubytování v pensionu je situováno do klidného prostředí části obce Lipno nad Vltavou obklopeného lesy a nádhernou přírodou.

Cena od: 350,- Kč

za osobu / 1 noc   Podrobnější ceník >>

Cena zahrnuje: Pobyt,parkování,uschova sport. vybavení,WIFI

Kapacita objektu: 12 osob
Počet pokojů: 4 pokoje

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420777856120
Web: http://www.pensiondiana.cz/

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Slupečná 27
Obec: Lipno nad Vltavou
PSČ: 38278

GPS: 48.6492375N, 14.2183439E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Ubytování rodinný pension Lipno nad Vltavou - Slupečná

Vítejte na stránkách rodinného pensionu Diana, který se nachází u přehradní nádrže Lipno. Ubytování v pensionu je situováno do klidného prostředí části obce Lipno nad Vltavou, obklopeného lesy a nádhernou přírodou.

Všem milovníkům klidného ubytování, pohody a přírody nabízí náš pension přímo ideální podmínky pro strávení dovolené nejen v letních měsících a v zimě, ale po celý rok.

V zimních měsících je možno navštívit areál zimních sportů Kramolín (vzdálenost od našeho pensionu 500 metrů) s osmi upravovanými sjezdovkami, dětskou lyžařskou školou a desítkami kilometrů upravených běžeckých stop. Koupání v zimních a jarních měsících zajišťuje krytý plavecký bazén v areálu Marina, který je od nás vzdálen 800 metrů. V něm naleznete vedle klasického bazénu (16 x 8 m) a kulatého bazénu (16 m) taktéž divokou řeku, bazének s masážními tryskami a mnoho dalších atrakcí.

Jaro je pak čas, kdy ožívá v našem kraji cyklo a pěší turistika, rybařina, výlety po okolních kulturních a přírodních památkách.

Letním aktivitám dominují akce spjaté s jezerní nádrží Lipno. Mimo koupání můžete na jezero vyrazit za jachtařením či na jízdu vyhlídkovou lodí. Koupat se dá i v rybníku, vzdáleném od našeho pensionu 150 metrů.

Věříme, že ať již se rozhodnete přijet k nám v kerékoliv roční období, budete se svou dovolenou spokojeni.

Bohužel bez zvířecích miláčků.

 

Vybavení a služby

Pro naše ubytované hosty jsou připraveny celkem 4 pokoje. Jeden čtyřlůžkový, jeden dvoulůžkový a dva třílůžkové. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny. Každý pokoj má svoje sociální zařízení (sprchový kout a WC). Hosté mají možnost uschovat kola či lyže a k ubytování jsou k dispozici také dvě lednice. Pension je vybaven centrálním vytápěním.   

 

Na zahradě vedle budovy pensionu je k dispozici ohniště. Všichni ubytovaní mají možnost využít společenské místnosti vybavené mikrovlnou troubou a varnou konvicí pro přípravu snídaní. Na Lipno nad Vltavou se lze dostat vlakem, zastávka je vzdálena 3000 metrů. Autobusová zastávka Lipno Slupečná je vzdálena 500 metrů a hlavní zastávka  Lipno přístaviště je vzdálena 1000m. U pensionu je k dispozici parkoviště, kde je stání pro naše hosty již zahrnuto v ceně. Samozřejmostí je WI-FI připojení.

 


 

Stravování

Všichni ubytovaní mají možnost využít společenské místnosti vybavené mikrovlnou troubou a varnou konvicí a základním vybavením pro přípravu snídaní.

Podrobnější ceník

Ceník ubytování

Speciální cenová nabídka pro letní sezónu 2018
Platí od 7.6. 2018
Úspora až 12.5 % z ceny ubytování.
Objednejte ubytování na 5 a více nocí a využijte naši nabídku.

Platnost ceníku od 1.4.2018

Dospělá osoba 400,- Kč
Dítě do 10 let 350,- Kč
Dvě a více noci za lůžko a noc.
Kauce za pokoj 1.000,- Kč
Pokoje: 1 x dvoulůžkový, 2 x třílůžkový, 1 x čtyřlůžkový. Cena se účtuje za lůžko.
Cena za ubytování na jednu noc 500,- Kč za lůžko.

 

Závazná rezervace po zaplacení zálohy 50% z ceny ubytování do 5 dnů.
Účet : KB,a.s. 43-6417600287 / 0100
Při bezhotovostní platbě uvádějte do zprávy pro příjemce Vaše jméno pro orientaci.
Dodatek :
V pensionu DIANA mají naši klienti k dispozici malou společenskou místnost s varnou konvicí a mikrovlnou troubou.Zastřešená terasa.

Parkoviště,WiFi a úschova kola(lyží) a pod. je našim klientům k dispozici zdarma.

Vybavení nelze vnášet do prostor pensionu.

Ceny za rekreační pobyt 19,- Kč os./den bude doúčtován na místě.

Příjezd do pensionu od 14.0 0hod. do 21.00 hod.

Poslední den pobytu je nutno uvolnit objekt nejpozději do 9,00 hod.

Objednávky pobytu lze provést písemně na naší adrese.

Naše stránky: www.pensiondiana.cz e-mail: e.zejda@centrum.cz

Ceny Silvestrovského pobytu se sjednávají individuálně.

STORNO POPLATKY:

Po zaplacení zálohy na ubytování se odečítají storno poplatky takto:

Do 30 dnů před nástupním dnem – 0%

30 – 20 dnů před nástupním dnem – 25%

19 – 10 dnů před nástupním dnem – 75%

9 – 0 záloha se nevrací

Úhrada za pobyt se provádí v den příjezdu klienta.

Těšíme se na Vaši návštěvu – Vaše spokojenost je našim cílem.

Nekuřácký pension !

Bohužel bez zvířecích miláčků.

Možnosti v okolí

Pension je díky své poloze v obci Lipno nad Vltavou a zázemí ubytování vhodný pro široké spektrum návštěvníků. Ročně se u nás ubytuje mnoho turistů , rybářů, milovníků přírody, rodin s dětmi i občanů dřívě narozených toužících po lipenské přírodě. Věříme, že i Vy si náš pension oblíbíte.

V zimních měsících je možno díky blízkosti našeho ubytování navštívit tři lyžařské areály zimních sportů. Dva v příhraničí Rakouska STERNSTEIN (25 km)HOCHFICHT (50km), Skyareál  Lipno (vzdálenost od našeho pensionu 500 metrů) s osmi upravovanými sjezdovkami, dětskou lyžařskou školou a desítkami kilometrů upravených běžeckých stop. Na jezeru Lipno se nachází v zimních měsících sportovci vyhledávaná nejdelší přírodní bruslařská dráha na světě.

Naše ubytování se pyšní tím, že se nachází v blízkosti dnes nejvíce turisticky navštěvované turistické atrakce v obci Lipno nad Vltavou .

 Koupání v zimních a jarních měsících zajišťuje krytý plavecký bazén v areálu Marina Lipno, který je od nás vzdálen 500 metrů. V něm naleznete vedle klasického bazénu (16 x 8 m) a kulatého bazénu (16 m) taktéž divokou řeku, bazének s masážními tryskami a mnoho dalších atrakcí.

 

Jaro je pak čas, kdy ožívá v našem kraji cyklo a pěší turistika, rybařina, výlety po okolních kulturních, historických a přírodních památkách. Letním aktivitám dominují akce spjaté s jezerní nádrží Lipno. Mimo koupání můžete na jezero vyrazit za jachtařením či na jízdu vyhlídkovou lodí. Koupat se dá i v rybníku, vzdáleném od našeho pensionu 150 metrů.

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Ubytování v soukromí

Stravování: bez stravy

Typ dovolené: Dovolená s dětmi, Dovolená na horách, Dovolená u vody, Relaxační pobyty, Romantické pobyty, Levné ubytování, Aktivní dovolená, Cyklo dovolená, Dovolená na sjezdovce, Rybářská dovolená, Víkendové pobyty, Hrady a zámky, Kultura a památky

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: