Nacházíte se: Vysočina / Žďárské vrchy

Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice

Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice
Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice Penzion Chalupa Pohádka - Jimramovské Pavlovice
Rodinný penzion Chalupa Pohádka s luxusně vybavenými apartmány a unikátními animačními programy pro děti.
BABY FRIENDLY CERTIFICATE

Cena od: 2 590,- Kč

za apartmán / 1 noc   Podrobnější ceník >>

Cena zahrnuje: ubytování se snídaní, lůžka s povlečením, energie, uložení kol, parkoviště, WIFI, TV, poplatek obci, neomezený vstup do dětské herny, dětské postýlky včetně lůžkovin..atd.

Kapacita objektu: 30 osob
Počet pokojů: 4
Minimální délka pobytu: 2

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420 731 468 947, 731 468 828
Web: http://www.chalupapohadka.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Jimramovské Pavlovice 3
Obec: Věcov
PSČ: 59242

GPS: 49.6174158N, 16.2008453E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Rodinný penzion Chalupa Pohádka s unikátními animačními programy pro děti se nachází na okraji malebné vesničky Jimramovské Pavlovice v CHKO Žďárské vrchy v přírodním parku Svratecká hornatina ve výšce 600m n.m.

Celoroční provoz penzionu Vám nabízí prožití opravdu pohádkové dovolené v jakémkoli ročním období. Vybavení a služby penzionu jsou plně specializovány na pobyty rodin s dětmi. Stylové komfortně vybavené rodinné apartmány s celkovou kapacitou 30 lůžek, restaurace s barem, klavírem, krbem a kulečníkem. Pro Vaše děti je připravena  velká herna , WIFI, zahrada a velké dětské hřiště s bazénem, wellness centrum a parkování přímo u objektu na oploceném pozemku. Penzion je již dlouhodobě držitelem "ZLATÉHO CERTIFIKÁTU Baby Friendly " a certifikátu " Ověřeno rodiči ". To vše Vám umožní prožít klidnou a díky své relativně malé kapacitě odpočinkovu a téměř rodinnou dovolenou v prostření krásné Vysočiny. Penzion Chalupa Pohádka - Vaše dovolená na Vysočině. 

                                      Jsme jiní - jsme P O H Á D K A ..... těšíme se na VÁS

Stravování

Naše kuchyně

Nabízíme klasickou českou domácí kuchyni. Veškeré pokrmy jsou připravovány z kvalitních domácích surovin a s ohledem na naše malé strávníky jsou jídla méně solená a kořeněná.

Snídaně : formou bohatého švédského stolu, pečivo - sladké, slané, různé druhy salámů a sýrů - tavený sýr, plátkové sýry, med, máslo, džem, paštika, corn flakes,cereálie zelenina, ovoce. Čaj (různé druhy), káva (presso), mléko, kakao, džus, voda. A ještě mnohá snídaňovápřekvapení pro děti ,které jinde nenajdete - pohádkové radostníčky, pohádkové muffiny, nebo třeba sladké wafličky - super mňamky (ne)jen pro děti :-) Snídaně jsou zahrnuty v ceně pobytu

Oběd - Večeře : Jednotné servírované menu ( polévka a hlavní chod ). Jídelníček je sestaven s ohedem na vyváženou a pestrou stravu. Všechna jídla připravujeme výhradně z domácích surovin, využíváme nabídky místních zemědělských produktů. Ceník :  dospělá osoba :  170,- Kč, dítě  95,- Kč 

Vlastní stravování

V každém apartmánu je kompletně vybavená kuchyň, kde je možná plnohodnotná příprava všech pokrmů.

 

 

Podrobnější ceník

Cena (včetně DPH) je vždy stanovena za pronájem celého apartmánu !

Přijímáme platební karty

 • Možnost platby z FKSP zaměstnavatele - vystavíme fakturu pro zaměstnavatele
 • Co je zahrnuto v ceně ubytování ?
 •  Ubytování
 •  Snídaně - formou švédského stolu 
 •  Spotřeba energií, vody, lůžkoviny, ručníky, utěrky, toaletní papír a mýdlo, závěrečný úklid
 •  Celodenní přístup do dětské herny s kuličkovým bazénem se skluzavkou
 •  Poplatek obci
 •  Parkování přímo u objektu
 •  Vysokorychlostní internet v celém objektu WiFi ZDARMA
 •  Dětské postýlky včetně lůžkovin  (k dispozici je 6 postýlek) - Dětská postýlka je určena dětem do dvou let
 •  Přebalovací pult s vaničkou ( k dispozici 2 ks)
 •  Dětské jídelní židličky, stupínky k umyvadlům 
 •  Dále použití venkovního bazénu
 •  Využití venkovního hřiště

Možnosti v okolí

Připravili jsme pro Vás:

Informace na dlani - katalog prospektů, brožur a informací, o tom jaká Vysočina je, ať už k nám zavítáte v létě nebo zimě, za odpočinkem, kulturou nebo sportovní aktivitou. Najdete zde všechny důležitosti, kdy, kde, co kolik stojí, jaká je provozní doba a spoustu dalších informací.

Vysočina je rozsáhlé pohoří mající charakter zvlněné pahorkatiny. Nachází se ve střední části České republiky a je jednou z čistě vnitrozemských turistických oblastí. Území patří mezi ekologicky nejčistší území České republiky. Přes svoje drsnější podnebí je lákavým celoročním cílem pro turisty. Nabízejí se zde zejména výborné podmínky pro aktivní odpočinek, rodinou dovolenou i sportovní aktivity. Najdeme zde rozsáhlé lesy, louky, pole, malé vesničky, rybníky i řadu zajímavostí a kulturních památek. UNESCO. Chráněná krajiná oblast Žďárské vrchy a řada menších chráněných lokalit. Čistá příroda, klid a venkovská atmosféra Vás osvěží a přivede na jiné myšlenky. Vysočina by rozhodně neměla zůstat na konci seznamu míst, kde by jste chtěli strávit svou dovolenou po část celého roku.

Kultura - památky UNESCO

* Zelená Hora - poutní kostel sv.Jana Nepomuckého

* Zámek Žďár nad Sázavou - Muzeum nové generace

* Polička - královské Město - rodiště Bohuslava Martinů

* Hrad Pernštejn , Hrad Svojanov, Zříceniny hradu Zubštejn, Pyšovec, Aušperk, Štarkov,

* Kostel Vítochov, Zámek Nové Hrady

* Jimramov - rodiště Jana Karafiáta - autora Broučků

* Litomyšl - zámek, město, - památka UNESCO

Výlety - turistické cíle

* Eden - centrum Bystřice nad Pernštejnem

* Zámek Žďár - Muzeum nové generace

* Rozhledny - Karasín, Fajtův kopec,

* Modelové království - modely železnic

Salón expres Polnička - zábavní areál pro děti

* Sochy Michala Olšiaka, Mlýn Šlakhamry, Muzeum betlému Třešť

* Městské muzeum Svratka, Muzeum techniky Telč

* ZOO Jihlava, Pohádková stezka Bystřice n.P.

* Westernové městečko Šiklův mlýn, Hrad Draxmor

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Penzion

Stravování: snídaně, polopenze, plná penze, kuchyň součástí vybavení

Typ dovolené: Dovolená s dětmi, Dovolená na horách, Ubytování s bazénem, Wellness pobyty, Relaxační pobyty, Romantické pobyty, Luxusní ubytování, Aktivní dovolená, Cyklo dovolená, Víkendové pobyty, Firemní a skupinové pobyty

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: