Nacházíte se: Severní Morava / Beskydy

Penzion PALMA Frýdlant nad Ostravicí

Penzion PALMA Frýdlant nad Ostravicí - Čelní pohled na dům
Penzion PALMA Frýdlant nad Ostravicí - Pokoj č.1 Se společnou koupelkou s pokojem č.2 Penzion PALMA Frýdlant nad Ostravicí - Pokoj č.1 Se společnou koupelkou s pokojem č.2 Penzion PALMA Frýdlant nad Ostravicí - Společná kuchyňka pro pokoj č.1 ač.2 Penzion PALMA Frýdlant nad Ostravicí - Společná koupelka pro pokoj č1 a č.2 Penzion PALMA Frýdlant nad Ostravicí - Pokoj č. 2 se společnou koupelkou s pokojem č.1 Penzion PALMA Frýdlant nad Ostravicí - Apartman ložnice Penzion PALMA Frýdlant nad Ostravicí - Apartmán kuchyňka Penzion PALMA Frýdlant nad Ostravicí - Apartmán - ložnice
Rodinný penzion v blízkosti vlakového a aoutobusového nádraží. Výchozí bod pro tůry, a dovolené na lyžích.

Cena od: 600,- Kč

za osobu / 1 noc   Podrobnější ceník >>

Kapacita objektu: 12
Počet pokojů: 3
Minimální délka pobytu: 1
Minimální obsazenost: 1

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420736540272
Web: http://penzion-palma.mozello.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Nádražní 516
Obec: Frýdlant nad Ostravicí
PSČ: 73911

GPS: 49.5906647N, 18.3551156E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Penzion PALMA je rodinná firma, která ubytovává klienty již patnáct let. Snažíme se o to aby jste se knám rádi vraceli. Pokoje pravidelně rekonstruujeme a vybavujeme novým moderním nábytkem.

Malý rodinný penzion je vzdálen 50 metrů od železničního nádraží a stanoviště ČSAD a zastábky  SKIBUSu / cyklobusu. Frýdlant n.Ost.-Bílá-Velké Karlovice Prostřední Bečva jezdí denně po celý rok. Nacházi se v klidné vilové čtvrti nedaleko centra. 

Vybavení a služby

Penzion má jen tři pokoje. Jeden apartmánový pokoj který má svůj sprchový kout , toaletu a kuchyň s lednicí, varnou konvici, indukční deskou a mikrovlnou troubou a je plně vybavena nádobím

Další dva pokoje pak mají společné dvě toalety, jeden sprchový kout a kuňskou linku vybavenou nádobím, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a sklokeramickou deskou. 

Wi-Fi v celém objektu je pak samozřejmostí. Každý pokoj je vybaven lednicí a televizi

Stravování

Vlastní možnost použití kuhyňky.

Podrobnější ceník

Pokoj pro 1 osoba         900,-/noc                     Apartmán    1000,-/noc

Pokoj pro 2 osoby         1200,-/noc                     Apartmán    1500,-/noc        

 Pokoj pro 3 osoby        1800,-/noc                    Apartmán   2000,-/noc       

 Pokoj pro 4 osoby        2200,-/noc                   Apartmán    NELZE      

Možnosti v okolí

Podhorská oblast nabízí tůry na okolní vrcholy hor.  Lysá hora je nejvyšší vrchol Beskyd, byla nejvyšší horou historického Těšínského Slezska i pozdějšího Protektorátu Čechy a Morava a jako taková byla okupující německou silou brána za symbol germánství. My, Slované, se však již od konce války můžeme po Lysé hoře pohybovat svobodně. Proto vás nyní posílám z vrcholku Lysé hory kolem mohyly zabitých skautů do slezských Malenovic po modře značené trati dlouhé 11km s cílem v moravském Frýdlantu n.O.
http://www.krasybeskyd.wz.cz/trasy/trasa0003.htm

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Penzion

Stravování: bez stravy, kuchyň součástí vybavení, kuchyň společná

Typ dovolené: Dovolená s dětmi, Dovolená na horách, Romantické pobyty, Levné ubytování, Aktivní dovolená, Cyklo dovolená, Dovolená na sjezdovce, Rybářská dovolená, Gurmánské pobyty, Víkendové pobyty, V centru města, Firemní a skupinové pobyty, Hrady a zámky, Kultura a památky

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: