Nacházíte se: Jižní Čechy / Šumava

Penzion Soňa, Kašperské Hory

Penzion Soňa, Kašperské Hory
Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory Penzion Soňa, Kašperské Hory
Pension Soňa se nachází ve velice klidné části, nedaleko náměstí městečka Kašperské Hory, které je oblíbeným centrem letní i zimní rekreace.

Cena od: 300,- Kč

za osobu / 1 noc   Podrobnější ceník >>

Cena zahrnuje: ubytování, wifi

Kapacita objektu: 8 lůžek
Počet pokojů: 3
Minimální délka pobytu: 3 noci
Minimální obsazenost: 2 osoby

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420 728 736 777
Web: https://penzionsona.webnode.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Soňa Hanusová
Obec: Kašperské Hory
PSČ: 34192

GPS: 49.1457256N, 13.5567353E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Zakládáme si na rodinném přístupu k hostům, u nás budete jako doma.

Autobusové spojení: Přímé spoje Praha – Kašperské Hory a zpět, Plzeň – Kašperské Hory a zpět, České Budějovice – Kašperské Hory a zpět. Sušice – Kašperské Hory nebo Vimperk – Kašperské Hory. Vlakové spojení: Sušice nebo Vimperk, odtud dále autobusem do Kašperských Hor.

Kašperské Hory jsou vyhledávaným centrem zimní i letní rekreace. Vznikly ve 13. století jako hornická osada. Ve 14. století patřily s okolím k nejvýznamnějším středověkým zlatorudným revírům v Čechách. Dodnes o tom svědčí stopy povrchového dolování, zbytky štol, šachet a hromady hlušiny. Na náměstí poutá pozornost městská radnice. Původně tzv. Panský dům byl v roce 1579 přestavěn na renesanční radnici, která byla na přelomu 17. a 18. století barokně upravena. Uprostřed náměstí stojí děkanský kostel sv. Markéty z druhé poloviny 14. století. K dalším významným stavbám patří barokní špýchar z 18. století. Nedaleko města se nachází zřícenina gotického hradu Kašperk postaveného roku 1356 na pokyn Karla IV.

Vybavení a služby

Kdo se chce cítit jako doma, může navštívit tento pension s rodinným přístupem k hostům. Nabídka samostatných 2-3 lůžkových pokojů (celkem pro 6 až 8 osob). Při plném obsazení sleva. Součástí je také příjemné venkovní posezení v malebném koutu přírody. Vybavení kuchyně: el. 2-vařič (trouba ne).

Podle počasí je možné, po předchozí domluvě, využít i venkovní bazén.

Nově je v penzionu k dispozici wi-fi internet.

Nástup na ubytování od 14 hod.

Stravování

Bez stravování.

Vybavené kuchyně.

Podrobnější ceník

Sezona 2018 - základní ceny ubytování pro letní i zimní sezónu:
(mimo vánoce a Silvestra)

dospělá osoba:

pobyty 1 noc: 400,- Kč / osoba / noc
pobyty do 3 nocí: 350,- Kč / osoba / noc
pobyty 3 a více nocí: 300,- Kč / osoba / noc

Poplatek pro MěÚ 10,- Kč pro osoby od 18 do 70 let - není v ceně ubytování pokud není uvedeno jinak.

Další informace:

Použití vybavené kuchyně: 40,- Kč na pokoj a den
Ubytování s domácím zvířetem není možné.
Připojení na internet (WiFi): zdarma po dobu pobytu.
Nástup na ubytování od 14 hod.

Možnosti v okolí

Kašperské Hory jsou ideálním místem k vyjížďkám za lyžováním. Nejbližší sjezdovka s večerním osvětlením je dlouhá 700m a je vzdálena 700m od penzionu. V celém okolí je velké množství upravovaných běžeckých tratí. Velký lyžařský areál Zadov s umělým zasněžováním a známými upravovanými běžeckými tratěmi je vzdálen 15km. Pro rodiny s dětmi a méně zdatné lyžaře jsou lehce dosažitelné např. sjezdovky Javorník, Kvilda, Modrava, Nové Hutě. Pro náročné možnost lyžování i v německém sportovním areálu na Javoru.

Krytý bazén s vířivkami a tobogánem je v Horaždovicích 32km. V celém okolí městečka je mnoho cyklistických a turistických tras. Ke koupání a vodním sportům se nabízí řeka Otava. Také rybáři a houbaři si přijdou na své.

Doporučujeme také vodácký výlet po řece Otavě, půjčovna lodí Otavatour v Sušici vám splní veškerá přání.

V sousedství je možno využít služby Jízdárny u Lukešů. Možnost celoroční jízdy na koních po okolí.

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Penzion

Stravování: bez stravy, kuchyň součástí vybavení

Typ dovolené: Dovolená s dětmi, Dovolená na horách, Ubytování s bazénem, Aktivní dovolená, Cyklo dovolená, Víkendové pobyty, Hrady a zámky

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: