Privát Bohemia

Privát Bohemia - Areál penzionu a vinařství
Privát Bohemia - vinný sklep Privát Bohemia - Venkovní bazén Privát Bohemia - Degustační místnost Privát Bohemia - Snídaně Privát Bohemia - Restaurace Privát Bohemia - Parkoviště Privát Bohemia - Degustace Privát Bohemia - dvoulůžkový pokoj Privát Bohemia - dvoulůžkový pokoj
rivát Bohemia nabízí kvalitní a levné ubytování s vinným sklípkem. Ta pravá zasloužená dovolená na Jižní Moravě, v Šatově, v malebné krajině Podyjí. Privát Bohemia není vhodný pouze pro klidnou a pohodovou rodinnou dovolenou v příjemném prostředí, ale také pro milovníky dobrého vína, vinařské turistiky, cykloturistiky, gastronomických specialit a folklóru. Pouze 40 min od Vídně

Cena od: 350,- Kč

za osobu / 1 noc   Podrobnější ceník >>

Cena zahrnuje: bazén, parkování, wifi

Kapacita objektu: 61
Počet pokojů: 23
Minimální délka pobytu: 2 dny
Minimální obsazenost: 2 osoby

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420731498361
Web: https://www.bohemia-privat.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Šatov 174
Obec: Šatov
PSČ: 67122

GPS: 48.794317, 16.006181
Zobrazit na Mapy.cz >>

Privát Bohemia nabízí kvalitní a levné ubytování s vinným sklípkem. Ta pravá zasloužená dovolená na Jižní Moravě, v  Šatově,  v malebné krajině Podyjí. Privát Bohemia není vhodný pouze pro klidnou a pohodovou rodinnou dovolenou v příjemném prostředí, ale také pro milovníky dobrého vína, vinařské turistiky, cykloturistiky, gastronomických specialit a folklóru. Pouze 40 min od Vídně

Vybavení a služby

UBYTOVÁNÍ V:

 • dvoulůžkových pokojích
 • třílůžkových pokojích
 • čtyřlůžkových pokojích
 • dvojlůžkových apartmánech
 • pětilůžkových apartmánech
 • Prostorné a útulné podkrovní pokoje s výhledem na panoráma obce.
 • Manželské postele nebo jednotlivá lůžka podle přání.
 • WIFI - internetové pokrytí v celém penzionu.
 • Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, sprchovým koutem nebo vanou.
 • Vlastní vinný sklípek a domácí vína přímo pod restaurací
 • WIFI -  internetové pokrytí v celém penzionu.
 • Venkovní bazén s nočním osvětlením
 • Parkoviště v uzavřeném areálu penzionu, uzamykatelná úschovna kol.
 • Hřiště na boccia, petanque

Stravování

​Stravování je zajištěno každý den v jídelně, kde můžete ochutnat nespočet dobrůtek z naší kuchyně, dát si skleničku stáčeného vína, pivečka, nealkoholických nápojů a mnoho dalšího.

 • Snídaně formou bufetového stolu se podávají od 8:00 do 9:00 hodin.
 • Večeře od 18:00 do 19:00 hodin (dle jídelního lístku) - čas může být pozměněn po dohodě
 • Pro početnější skupiny nebo školy v přírodě je možno dohodnout i plnou penzi.
 • Kapacita naší nekuřácké jídelny je 57 míst.
 • V létě otvíráme venkovní „zahrádku“, kde můžete posedět, popít i pojíst.
 • Billiard a stolní fotbálek

Podrobnější ceník

Dospělí500,- Kč /osoba/noc490,- Kč /osoba/noc
Děti420,- Kč /osoba/noc400,- Kč /osoba/noc
Přistýlka400,- Kč /osoba/noc380,- Kč /osoba/noc
2 lůžkový apartmán1200,- Kč /pokoj/noc1160,- Kč /pokoj/noc
3 lůžkový apartmán1700,- Kč /pokoj/noc1600,- Kč /pokoj/noc
4 lůžkový apartmán2000,- Kč /pokoj/noc1900,- Kč /pokoj/noc

 

Ceny jsou rozděleny na 1 noc a 2 a více nocí

Možnosti v okolí

V Šatově a jeho okolí můžete navštívit stovky vinných sklípků a ochutnat místní bohatství. Každoročně se tu pořádají ochutnávky vína s pohoštěním,dale pak Znojemské vinobraní a Burčák Fest.Cyklotrasy, data a videa zde. Okolí Šatova nabízí široké možnosti cyklistických okruhů a tras s různou úrovní technické a fyzické náročnosti. Méně zdatní cyklisté uvítají především silnice III.třídy podél Národního parku Podyjí kolem Znojma až do Vranova. Majitelé horských kol s průměrnou kondicí nadchne cyklovýlet přes Kraví horu, vinici Šobes a dále až do Vranova nad Dyjí nebo cesty v přírodním parku Gránice mezi Znojmem a Hradištěm.

MALOVANÝ SKLEP V ŠATOVĚ

Nádherný malovaný sklep, který je vyzdoben malbami od lidového umělce Maxmilliana Appeltauera. Tento vinný sklep se nachází v pískovcovém svahu v Šatově. Sice tento sklep je znám jako vinným, zato se v něm nikdy víno neskladovalo ani vevyrábělo. Pravděpodobně už od samého počátku tento sklep měl mít funkční soukromé vinárny a být místem příjemného posezení.

VINICE ŠOBES V NÁRODNÍM PARKU PODYJÍ

Jedna z nejstarších a patrně nejlepších vinic evropských vinařských poloh – Šobes se nachází v hlubokém údolí Dyje na úbočí skladního ostrohu v srdci Národního parku Podyjí. Díky ideální poloze vinice na prosluněném svahu, který je chráněn ze severovýchodu i severozápadu proti větrům a také díky nadmořské výšce, šobeské víno dosahuje vynikajících vlastností. I řeka Dyje, která obtéká, rozdíl teplot ve dne a vnoci, ale také kyselá hlína na rulovém podkladě, které přes den nasává sluneční teplo a v noci ho vyzařuje přispívá k celkovému úspěchu.

NP PODYJÍ – POHLAZENÍ NEDOTČENÉ PŘÍRODY

Nejmladší a nejmenší tuzemský národní park, vyhlášený roku 1992, se na 62 km2 táhne podél řeky Dyje od Znojma až po Vranov nad Dyjí, kde na národní park navazuje rekreační oblast Vranovská přehrada. Podyjí je tvořeno převážně hlubokým údolím meandrující řeky Dyje. Na strmých svazích rostou hluboké lesy s teplomilnou faunou a florou.

 

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Penzion

Stravování: snídaně, polopenze, kuchyň součástí vybavení, kuchyň společná

Typ dovolené: Dovolená s dětmi, Ubytování s bazénem, Wellness pobyty, Romantické pobyty, Levné ubytování, Aktivní dovolená, Cyklo dovolená, Rybářská dovolená, Víkendové pobyty, Firemní a skupinové pobyty, Hrady a zámky, Kultura a památky

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: