Roubenka Polubný

Roubenka Polubný
Roubenka Polubný - hlavní sednice Roubenka Polubný Roubenka Polubný - kuchyň Roubenka Polubný Roubenka Polubný - koupelna se saunou Roubenka Polubný - apartmán 1 Roubenka Polubný Roubenka Polubný - koupelna v apartmánu Roubenka Polubný - apartmán 2 Roubenka Polubný - apartmán 2 Roubenka Polubný - koupelna v apartmánu Roubenka Polubný - sauna Roubenka Polubný - chodba v přízemí Roubenka Polubný Roubenka Polubný Roubenka Polubný Roubenka Polubný Roubenka Polubný
roubenka na horách ve starobylém stylu s moderním vybavením

Cena od: 32,- Kč

za objekt / 1 týden   Podrobnější ceník >>

Cena zahrnuje: ložní prádlo, saunu

Kapacita objektu: 10
Počet pokojů: 2 apartmány
Minimální délka pobytu: 2 noci, v sezóně týden

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420775660601
Web: http://www.roubenkapolubny.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Polubný č.p. 945
Obec: Kořenov
PSČ: 468 50

GPS: 50.7733578N, 15.3444731E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Díky své naprosto jedinečné poloze nabízí roubenka Polubný dokonalou možnost pro zimní a letní rekreaci. Za chalupou začínají běžecké tratě, stačí tedy nazout běžky a vyrazit. K nejznámějšímu výchozímu bodu běžkařů, osadě Jizerka, můžete dojet po svých, pokud se nebudete chtít přiblížit autem. V létě se běžkařské tratě proměňují v cyklostezky, které se protínají s četnými turistickými trasami. Protože se Polubný nachází ve východní části Jizerských hor a doslova pár set metrů od hranice Krkonošského národního parku, je odsud blízko do Krkonoš, a jeho největších středise

Vybavení a služby

Pronajímá se celá chalupa, v patře se nachází dva oddělené apartmány, které se skládají každý ze dvou místností a koupelny s oddělenými vstupy. V jednom pokoji jsou vždy dvě jednolůžka, ve druhém manželská postel a k ní ještě jednolůžko. V prostoru nad pokojem je polootevřené podkroví s hambálky. Každý apartmán je pro pět osob, celá chalupa tedy pro 10 osob, výjimečně s možností dalšího přespání na hambálkách. V přízemí je sauna s koupelnou, WC, technická místnost se sušárnou, zádveří, lyžárna/kolárna, hlavní sednice, která sestává z kuchyně a obývacího prostoru.

Chalupa je kompletně vybavená. V hlavní sednici je televizor, k dispozici jsou knihy, společenské hry, a hračky. Tradiční kachlová kamna nabízejí ležení za pecí. Všude je WIFI pro internetové připojení. V plně vybavené kuchyni je lednice, trouba s varnou deskou, myčka, sady nádobí, potravinová skříň na uložení potravin. K dispozici je rovněž kávovar Nespresso s originálními náplněmi s kávou různé intenzity a příchutí. Koupelny v apartmánech jsou vybaveny sprchovým koutem se dvěma sprchami, umyvadlem a závěsným WC. V přízemí je oddělená toaleta, sauna a technická místnost. V technické místnosti je systém věšáků pro sušení oblečení, bot a lyžáků. Finská sauna je vybavena dvěma lavicemi, a vonnou esencí, k dispozici je USB disk s vybranou meditační hudbou k poslechu. V ložnicích jsou kvalitní matrace s ochrannými podložkami, protialergické přikrývky a polštáře ze značkového dutého vlákna Du Pont, damaškové povlečení, a sady ručníků (vždy osuška a ručník na osobu), k uložení oblečení slouží dostatečně velká skříň nebo komoda se šuplíky.

K chalupě přiléhá pozemek o výměře ca. 2000 m2, zahrada není oplocená. Na zahradě je připraveno venkovní posezení, a ohniště. Na pozemku je venkovní kryté parkovací stání pro dvě až tři auta. Kola lze uschovat a zamknout v podkroví garážového stání.

Stravování

plně vybavená kuchyň, k dispozici kávovar Nespresso s kapslemi.

Podrobnější ceník

Zimní sezóna: leden - březen 32.000,- Kč /týden (v sezóně se pronajímá chalupa minimálně na celý týden) 

Letní sezóna: červenec - srpen  32.000,- Kč /týden (v sezóně se pronajímá chalupa minimálně na celý týden)

Silvestrovský a vánoční týden: 50.000,- Kč/týden (v Silvestrovském a vánočním týdnu se pronajímá chalupa minimálně na celý týden)

Období mimo sezónu: 32.000,- Kč/týden (mimo sezónu se pronajímá chalupa minimálně na dvě a více nocí, 5.200,- Kč/noc/chalupa)

K této ceně se připočítává lázeňský poplatek ve výši 12,- Kč/noc za každou dospělou osobu nad 18 let, a obecní poplatek z ubytování 2,- Kč/noc za každou osobu (dále jen poplatky). Ceny se rozumí včetně DPH.

Cena obsahuje ubytování, úklid, praní ložního prádla a spotřebovanou energii. V případě neobvyklého navýšení spotřebované energie, může být tato doúčtována. K dispozici jsou ručníky, kuchyňské utěrky.

Uvedené ceny jsou vždy za celou chalupu a týden (7 nocí). V sezóně se pronajímá chalupa minimálně na celý týden, a to od pátku do pátku. Mimo sezónu jsou možné po domluvě i víkendové pobyty, nejméně však na dvě noci. 

Možnosti v okolí

osada Jizerka - 5 km (nástup na běžky)

Harrachov - 10 km

rozhledna Štěpánka

Kořenov - obchod, restaurace

restaurace Podkůvka - 200 m

dětské hřiště - 200 m

 

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Chalupa

Stravování: bez stravy, kuchyň součástí vybavení, kuchyň společná

Typ dovolené: Dovolená na horách

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: