Nacházíte se: Jižní Čechy

Ubytování České Budějovice - Levný penzion

Ubytování České Budějovice - Levný penzion - Ubytování České Budějovice
Ubytování České Budějovice - Levný penzion - Dlouhodobé ubytování České Budějovice Ubytování České Budějovice - Levný penzion - Penziony České Budějovice Ubytování České Budějovice - Levný penzion - Apartmán České Budějovice Ubytování České Budějovice - Levný penzion - Apartmány České Budějovice Ubytování České Budějovice - Levný penzion - Ubytovna České Budějovice Ubytování České Budějovice - Levný penzion - ubytovny České Budějovice Ubytování České Budějovice - Levný penzion - Penzion České Budějovice Ubytování České Budějovice - Levný penzion - Levné ubytování České Budějovice
Ubytování České Budějovice, levný penzion pro dovolenou, služební cesty i pracovní skupiny a každého kdo ve městě hledá levné ubytování mezi penziony.

Cena od: 490,- Kč

za osobu / 1 noc   Podrobnější ceník >>

Kapacita objektu: 22
Počet pokojů: 10
Minimální délka pobytu: 1 den
Minimální obsazenost: 1 pokoj

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420 721 589 838
Web: http://www.ubytovani-cbudejovice.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Školní 8
Obec: České Budějovice
PSČ: 37010

GPS: 49.0007986N, 14.475320499999952E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Ubytování České Budějovice - levný penzion pro služební pracovní cesty jednotlivců i skupin i levnou dovolenou v Jižních Čechách. Penzion se nachází v tiché části, nedaleko centra města, poblíž koleje VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

Ubytování v soukromí České Budějovice je vhodné pro každého kdo hledá levné penziony a kvalitní ubytovací služby.

Penzion České Budějovice lze využít pro krátkodobé či dlouhodobé levné ubytování.

Ubytování v Českých Budějovicích Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti.

Penziony a hotely České Budějovice jsou nejvíce oblíbeny během dovolené a jsou velice často navštěvovány rodinami s dětmi, Jižní Čechy jsou nejlepším lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.

Levné ubytování České Budějovice patří ve městě mezi levné penziony, které během dovolené lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov.

Velký zájem o ubytování v Českých Budějovicích a okolí je v době letních dovolených, levný penzion České Budějovice proto zájemcům o pobyt v letních měsících doporučuje, zajistit si rezervaci s větším časovým předstihem.

Vybavení a služby

Levné ubytování v penzionu České Budějovice je nekuřácké, apartmány i pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem, chladničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí a připojením k Wi-Fi internetu.

Kromě levného ubytování v Českých Budějovicích, Vám nabídneme uzavíratelné a nepřetržitě monitorované parkoviště s pěti stání pro osobní automobily. Je možné i bezproblémové parkování dodávkových automobilů.

Pro cykloturisty a motocyklisty nabízí penzion Minor České Budějovice zdarma garáž pro jízdní kola a motocykly.

 

Stravování

Levný penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde připravuje pro své hosty chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti chodů snídaňového menu od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Podrobnější ceník

Ceny za pokoj včetně DPH.

Jednolůžkový pokoj

   790 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1190 Kč
Třílůžkový pokoj 1490 Kč
Třílůžkový pokoj s přistýlkou

 1590 Kč

Možnosti v okolí

Penziony a hotely České Budějovice jsou nejvíce oblíbeny během dovolené a jsou velice často navštěvovány, protože Jižní Čechy jsou nejlepším lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.

Levné ubytování České Budějovice patří ve městě mezi nejlevnější a ubytovací zařízení lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov.

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Penzion

Stravování: snídaně, kuchyň součástí vybavení

Typ dovolené: Dovolená s dětmi, Romantické pobyty, Levné ubytování, Cyklo dovolená, Rybářská dovolená, Dovolená se psem, Víkendové pobyty, Firemní a skupinové pobyty, Hrady a zámky, Kultura a památky

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: