Nacházíte se: Jižní Čechy

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION - Ubytování České Budějovice
Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION - Ubytování v Českých Budějovicích na jednu noc Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION - Ubytování v soukromí České Budějovice Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION - Levné penziony České Budějovice Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION - Levný penzion České Budějovice Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION - Dlouhodobé ubytování České Budějovice Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION - Penziony České Budějovice Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION - Apartmán České Budějovice Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION - Apartmány České Budějovice Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION - Krátkodobé ubytování České Budějovice Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION - Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION - Penzion České Budějovice Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION - Levné ubytování České Budějovice
Ubytování České Budějovice, levný penzion pro dovolenou, služební cesty i pracovní skupiny a každého kdo ve městě hledá levné ubytování mezi penziony.

Cena od: 890,- Kč

za pokoj / 1 noc   Podrobnější ceník >>

Kapacita objektu: 22
Počet pokojů: 10
Minimální délka pobytu: 1 den
Minimální obsazenost: 1 pokoj

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420 721 589 838
Web: http://www.ubytovani-cbudejovice.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Školní 8
Obec: České Budějovice
PSČ: 37010

GPS: 49.0007986N, 14.475320499999952E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Ubytování České Budějovice na jednu i více nocí, nedaleko centra, výstaviště a vysokoškolské koleje VŠTE, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar, vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, služební pracovní cesty jednotlivců i skupin.

Levný penzion České Budějovice, nabízí pobyt za nejlepší cenu jako kvalitní levné hotely v Českých Budějovicích.

Penzion České Budějovice nabízí chutné snídaně dle vlastního výběru, zdarma parkování před objektem včetně dodávek nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti.

Levné ubytování České Budějovice poskytuje kvalitní služby, je velice oblíbeno a ve městě patří mezi levné hotely a penziony.

Prostorný apartmán a kvalitně vybavené pokoje jsou v ubytování v soukromí České Budějovice vybaveny vlastním WC, sprchou, plochou SAT-LCD televizí, minibarem, chladničkou, mikrovlnkou a varnou konvicí. Wi-Fi je v celém penzionu zdarma.

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování České Budějovice vám umožní pobyt se psy po předchozí dohodě s recepcí penzionu.

Nabízíme i levné dlouhodobé ubytování České Budějovice pro pracovní skupiny, nebo pobyt pro rodinnou dovolenou v Jižních Čechách.

Vybavení a služby

Levné ubytování v penzionu České Budějovice je nekuřácké, apartmány i pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem, chladničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí a připojením k Wi-Fi internet

Levné ubytování České Budějovice vám nabídneme uzavíratelné a nepřetržitě monitorované parkoviště s pěti stání pro osobní automobily. Je možné i bezproblémové parkování dodávkových automobilů.

Levný penzion České Budějovice pro cykloturisty a motocyklisty nabízí pro jízdní kola a motocykly zdarma garáž.

 

Stravování

Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde připravuje pro své hosty chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti chodů snídaňového menu od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Podrobnější ceník

  • Ubytování je možné hradit i z fondu FKPS.

  • Děti do 4 let mají pobyt zdarma.

  • Parkování os. aut i dodávek před penzionem zdarma.

  • Uzavřené a monitorované parkoviště 90 Kč.

  • Kvalitní servírované snídaně 150 Kč.

  • Parkování motocyklů a jízdních kol v garáži zdarma.

  • Pobyt se psem nebo s jiným zvířátkem 200 Kč.

  • Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

  • Ceník penzionu je platný celoročně.

  • Ubytovací poplatek magistrátu 50 Kč za osobu/noc.

Ceník za pokoje:

Jednolůžkový pokoj                   890 Kč

 Dvoulůžkový pokoj                  1350 Kč

 Třílůžkový pokoj                      1550 Kč

 Čtyřlůžkový pokoj                    1750 Kč

 

 Ceník za apartmá:

Apartmá pro jednu osobu        990 Kč

 Apartmá pro dvě osoby         1600 Kč

 Apartmá pro tři osoby           1800 Kč
 Apartmá pro čtyři osoby        1990 Kč

Možnosti v okolí

Penziony České Budějovice jsou nejvíce oblíbeny během dovolené a jsou velice často navštěvovány, protože Jižní Čechy jsou nejlepším lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.

Levné ubytování České Budějovice patří ve městě mezi nejlevnější a ubytovací zařízení lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov.

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Penzion

Stravování: snídaně

Typ dovolené: Dovolená s dětmi, Romantické pobyty, Levné ubytování, Cyklo dovolená, Rybářská dovolená, Dovolená se psem, Víkendové pobyty, Firemní a skupinové pobyty, Hrady a zámky, Kultura a památky

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: