Hotel Jizerka 4, Kořenov

Hotel Jizerka 4, Kořenov
Hotel Jizerka 4, Kořenov Hotel Jizerka 4, Kořenov Hotel Jizerka 4, Kořenov Hotel Jizerka 4, Kořenov Hotel Jizerka 4, Kořenov Hotel Jizerka 4, Kořenov Hotel Jizerka 4, Kořenov Hotel Jizerka 4, Kořenov
Wellness Hotel Jizerka je oblíbenou destinací sportovců, zamilovaných a všech, kteří ocení horský klid a přírodu.

Cena od: 1 400,- Kč

za pokoj / 1 noc

Cena zahrnuje: snídaně, Wi-Fi

Kapacita objektu: 26 osob
Počet pokojů: 13 pokojů
Minimální délka pobytu: 1 den

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420 725 688 677
Web: https://hotel-jizerka.cz/

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Jizerka 4
Obec: Kořenov
PSČ: 46850

GPS: 50.8150558N, 15.3521994E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Jizerka 4 je ideálním výchozím bodem pro všechny milovníky hor. Ať už jste nadšení běžkaři, cyklisté nebo pěší turisté, brzy zjistíte, proč je Jizerka tak oblíbená mezi všemi, kteří rádi aktivně odpočívají, a proč se sem stále vracejí. Desítky kilometrů udržovaných tras, stezek a pěšin vedou doslova kolem hotelu. V hotelu máme místo vyhrazené pro úschovu lyží a kol a vždy vám rádi poskytneme tipy na vaše výlety a dobrodružství. 

Nezkrotná horská příroda v kombinaci s charakterem hotelu a vybavením, které nabízí, je ideálním místem pro všechny, kteří touží opustit ruch velkoměsta, přiblížit se přírodě a zároveň si užívat pohodlí a odpočinku.

Jen si představte, že ležíte v dřevěné vaně s horkou vodou pod tisíci hvězdami se sklenkou vychlazeného vína. Ten pocit se nedá s ničím příliš srovnat. Obloha v této části Jizerských hor je opravdu výjimečná. Vždyť se sem sjíždějí astronomové a romantici, aby si vychutnali hvězdnou noční oblohu, Na Jizerce totiž pozorují až 10x více hvězd, než kolik jich uvidíte ve městě. Proto se Jizerce říká rezervace tmy.

Vybavení a služby

Právě jste se vrátili z celodenního treku v horách a teď cítíte každý sval ve svém těle. Počasí bylo pravděpodobně dost chladné nebo mrzlo a vy se šťastně zahříváte zpátky v hotelu u talíře horké polévky. Představte si, že si teď půjdete zrelaxovat svaly do sauny a pak svůj parádní den završíte dobitím energie naložením v dřevěné horké vaně pod večerní oblohou. Se sklenicí osvěžujícího piva nebo vína vedle sebe. To není žádná fantazie, to může být právě váš den na Jizerce. Stačí si jen zarezervovat pobyt a svůj oblíbený wellness – a přijet.

Stravování

Pro hosty je k dispozici ubytování se snídaní a hotelová restaurace.

Možnosti v okolí

Vydejte se do nejsevernějšího českého pohoří Jizerské hory. Chráněná krajinná oblast. Je chválena pro svou krásnou přírodu, spoustu přírodních útvarů a četné památky. Naleznete zde širokou škálu sportovních aktivit pro celou vaši rodinu. Mnoho lidí poznává hory na kole, nebo v zimě na běžkách. Poznejte však hory pěšky a to po celý rok.
Běžkařské tratě v Jizerských horách mají nejdelší historii v České republice. Začaly vznikat v roce 1984 a nyní je spravuje Jizerská O.P.S. Když bude hodně sněhu, budete si moc vybrat z 200 km strojově upravovaných tratí. Zjistíte, že značené trasy často vedou kolem zimních kiosků, kde si můžete dát svařené víno na zahřátí nebo jen šálek čaje na načerpání potřebných sil. Pokud je hodně sněhu, zažijete tu nejkouzelnější zimní říši divů.

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Hotel

Stravování: snídaně

Typ dovolené: Dovolená na horách, Wellness pobyty, Relaxační pobyty, Romantické pobyty, Luxusní ubytování, Aktivní dovolená, Cyklo dovolená, Dovolená na sjezdovce, Dovolená se psem, Víkendové pobyty

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: