Nacházíte se: Jižní Čechy

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Penzion České Budějovice
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování České Budějovice centrum Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování České Budějovice okolí Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování v okolí České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Nejlepší ubytování České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Nejlevnější ubytování České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování České Budějovice penziony Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Penziony Jižní Čechy Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Hotely a penziony České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Hotely České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Hotel České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Diskrétní ubytování České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování na jednu noc České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování České Budějovice na jednu noc Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Apartmány České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Apartmán České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Levné hotely a penziony České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Levné ubytování v soukromí Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Levný penzion v Českých Budějovicích Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Levné hotely České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování v soukromí České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Dlouhodobé ubytování České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Levné penziony České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Penziony České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Levné ubytování České Budějovice
Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v komfortním dvoupokojovém apartmánu a jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích.

Ubytování České Budějovice patří mezi levné penziony ve městě a okolí a je vhodné pro levnou dovolenou na Jihu Čech i pro služební cesty a pracovní skupiny.

Cena od: 890,- Kč

za pokoj / 1 noc   Podrobnější ceník >>

Cena zahrnuje: DPH

Kapacita objektu: 25
Počet pokojů: 12
Minimální délka pobytu: 1 den
Minimální obsazenost: 1 pokoj

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420 721 589 838
Web: http://www.penzionminor.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Školní 8
Obec: České Budějovice
PSČ: 37010

GPS: 49.0007986N, 14.475320499999952E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v dvoupokojovém apartmánu pro 1 – 4 osoby a v pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových.

Ubytování České Budějovice vám umožní vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní hotelové snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Ubytování patří mezi levné penziony České Budějovice a poskytne vám možnost parkování osobních i dodávkových automobilů zdarma před objektem nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.

Penziony České Budějovice jsou oblíbenou kategorií ubytování a to pro svou rodinnou atmosféru a příjemnou cenu.

Krátkodobé nebo levné dlouhodobé ubytování České Budějovice s komfortním vybavením, vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou.

Ubytování v soukromí České Budějovice vám po předchozí dohodě s recepcí umožní ubytování se psem.

Levné ubytování České Budějovice na jednu nebo více nocí je ideální pro mladé i seniory, cyklisty, motocyklisty, rodinnou dovolenou, i pro služební cesty a pracovní skupiny.

Vybavení a služby

Penzion České Budějovice nabízí bezpečné parkování na uzavřeném parkovišti v objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem. Před ubytováním lze parkovat i s dodávkovými automobily.

Ubytování České Budějovice disponuje komfortně zařízenými pokoji a dvoupokojovým apartmánem s vlastní koupelnou s WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a nádobím.

Penzion poskytuje také kvalitní levné dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích pro pracovní skupiny, důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid, pokoje, apartmán i celé ubytování je nepřetržitě udržováno v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Levné ubytování České Budějovice vám umožní připojit se zdarma k rychlému Wi-Fi internetu.

Stravování

Levné ubytování České Budějovice vám připraví snídani dle vašeho výběru, penzion vás každé ráno potěší a zpestří vstup do nového dne kvalitní snídaní. Můžete si ji v restauraci sami objednat a vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Penzion České Budějovice připravuje snídaně denně od 7.00 do 10.00 hodin.

Snídani si můžete zajistit předem při objednávce, nebo osobně při příjezdu na recepci ubytování České Budějovice.

Podrobnější ceník

Ubytování České Budějovice za nejlepší ceny.

Ceník za pokoje s DPH:

 Jednolůžkový pokoj                    890 Kč   

 Dvoulůžkový pokoj                     1350 Kč 

 Třílůžkový pokoj                         1650 Kč

 Třílůžkový pokoj s přistýlkou      1750 Kč

 Čtyřlůžkový pokoj                       1750 Kč

 

  Ceník za apartmán s DPH:

  Apartmán pro jednu osobu              990 Kč   

  Apartmán pro dvě osoby               1600 Kč 

  Apartmán pro tři osoby                  1800 Kč

  Apartmán pro čtyři osoby               1990 Kč

 

  • Ubytování je možné hradit i z fondu FKPS.

  • Děti do 4 let mají pobyt zdarma.

  • Parkování os. aut i dodávek před penzionem zdarma.

  • Uzavřené a monitorované parkoviště 90 Kč.

  • Kvalitní servírované snídaně 150 Kč.

  • Parkování motocyklů a jízdních kol v garáži zdarma.

  • Pobyt se psem nebo s jiným zvířátkem 200 Kč.

  • Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

  • Ceník penzionu je platný celoročně.

  • Ubytovací poplatek magistrátu 50 Kč za osobu/noc.

 

Možnosti v okolí

Levné ubytování Minor České Budějovice se nachází nedaleko centra města, výstaviště a kolejí vysoké školy VŠTE.

Poblíž v okolí penzionu jsou firmy Robert Bosch a pivovar Budvar, najdete zde také novou obchodní zónu v Českých Budějovicích

Penziony České Budějovice jsou vyhledávány i pro letní dovolenou, neboť město se nachází v krásné lokalitě Jižní Čechy, s poměrně nedotčenou přírodou, v kraji lesů, rybníků, hradů a zámků.

Během dovolené si můžete krátkodobé i dlouhodobé ubytování České Budějovice zpříjemnit pěknými a zajímavými výlety po celé oblasti Jižních Čech.

​Levný penzion Minor České Budějovice je vhodný pro milovníky pěší turistiky i příznivce oblíbené cykloturistiky, kteří se mohou během dovolené vydat na překrásné procházky a vyjížďky po mnoha trasách a cyklostezekách.

Levné penziony České Budějovice jsou ideální pro každého, kdo hledá kvalitní a nejlevnější ubytování.

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Penzion

Stravování: snídaně

Typ dovolené: Dovolená s dětmi, Levné ubytování, Cyklo dovolená, Rybářská dovolená, Dovolená se psem, Víkendové pobyty, Firemní a skupinové pobyty, Hrady a zámky, Kultura a památky

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: