Nacházíte se: Jižní Čechy

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Penzion České Budějovice
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Levný penzion České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování České Budějovice centrum Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování Český Krumlov Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování Hluboká nad Vltavou Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Nejlepší ubytování České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Nejlevnější ubytování České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Dovolená Jižní Čechy Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Penziony Jižní Čechy Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Penzion Jižní Čechy Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování Jižní Čechy Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Hotely a penziony České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Hotely České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Hotel České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Diskrétní ubytování České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování na jednu noc České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování České Budějovice na jednu noc Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Apartmány České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Apartmán České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Levné hotely a penziony České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Levné ubytování v soukromí Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Levný penzion České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Levné hotely České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování v soukromí České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Dlouhodobé ubytování České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Ubytování České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Levné penziony České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Penziony České Budějovice Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Levné ubytování České Budějovice
Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v komfortním dvoupokojovém apartmánu a jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích.

Ubytování České Budějovice patří mezi levné penziony ve městě a okolí a je vhodné pro levnou dovolenou na Jihu Čech i pro služební cesty a pracovní skupiny.

Cena od: 890,- Kč

za pokoj / 1 noc   Podrobnější ceník >>

Cena zahrnuje: DPH

Kapacita objektu: 25
Počet pokojů: 12
Minimální délka pobytu: 1 den
Minimální obsazenost: 1 pokoj

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420 721 589 838
Web: http://www.penzionminor.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Školní 8
Obec: České Budějovice
PSČ: 37010

GPS: 49.0007986N, 14.475320499999952E
Zobrazit na Mapy.cz >>

Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v dvoupokojovém apartmánu pro 1 – 4 osoby a v pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových.

Ubytování České Budějovice vám umožní vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní hotelové snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Ubytování patří mezi levné penziony v Českých Budějovicích a poskytne vám možnost parkování osobních i dodávkových automobilů zdarma před objektem nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.

Hotely a penziony v Českých Budějovicích jsou oblíbenou kategorií ubytování a to pro svou rodinnou atmosféru a příjemnou cenu.

Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování České Budějovice s komfortním vybavením, vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou.

Penzion Minor České Budějovice vám po předchozí dohodě s recepcí umožní ubytování se psem.

Levné ubytování České Budějovice na jednu nebo více nocí je ideální pro mladé i seniory, cyklisty, motocyklisty, rodinnou dovolenou, i pro služební cesty a pracovní skupiny.

Vybavení a služby

Penzion České Budějovice nabízí bezpečné parkování na uzavřeném parkovišti v objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem. Před ubytováním lze parkovat i s dodávkovými automobily.

Ubytování České Budějovice Minor disponuje komfortně zařízenými pokoji a dvoupokojovým apartmánem s vlastní koupelnou s WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a nádobím.

Penzion poskytuje také kvalitní levné dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích pro pracovní skupiny, důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid, pokoje, apartmán i celé ubytování je nepřetržitě udržováno v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

V celém levném ubytování České Budějovice se můžete připojit k rychlému Wi-Fi internetu.

Stravování

Levné ubytování České Budějovice vám připraví snídani dle vašeho výběru, penzion vás každé ráno potěší a zpestří vstup do nového dne kvalitní snídaní. Můžete si ji v restauraci sami objednat a vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Penzion České Budějovice připravuje snídaně denně od 7.00 do 10.00 hodin.

Snídani si můžete zajistit předem při objednávce ubytování, nebo osobně na recepci při příjezdu do Českých Budějovic.

Podrobnější ceník

Ubytování České Budějovice za nejlepší ceny.

Ceník za pokoje s DPH:

 Jednolůžkový pokoj                    890 Kč   

 Dvoulůžkový pokoj                     1350 Kč 

 Třílůžkový pokoj                         1650 Kč

 Třílůžkový pokoj s přistýlkou      1750 Kč

 Čtyřlůžkový pokoj                       1750 Kč

 

  Ceník za apartmán s DPH:

  Apartmán pro jednu osobu              990 Kč   

  Apartmán pro dvě osoby               1600 Kč 

  Apartmán pro tři osoby                  1800 Kč

  Apartmán pro čtyři osoby               1990 Kč

 

Platby pouze v hotovosti, předem.

Penzion nepřijímá platební karty.

Ubytování je možné hradit i z fondu FKPS.

Děti do 4 let mají pobyt zdarma.

Ceny za ubytování jsou uvedeny včetně DPH.

Ceny jsou platné celoročně.

Dle nařízení Magistrátu je vybírán ubytovací poplatek 25 Kč za osobu/noc pro Úřad města.

Parkování před penzionem zdarma.

Pro cyklisty a motocyklisty garáž zdarma.

Uzavřené parkoviště, poplatek 90 Kč.

Kvalitní snídaně za příplatek 150 Kč.

Poplatek za ubytování 1 psa/noc 200 Kč.

Možnosti v okolí

Levné ubytování Minor České Budějovice se nachází nedaleko centra města, výstaviště a kolejí vysoké školy VŠTE.

Poblíž v okolí penzionu jsou firmy Robert Bosch a pivovar Budvar České Budějovice, najdete zde také supermarkety ALBERT, TERNO, SCONTO, MOBELIX, UNI-HOBBY a restauraci McDonald's.

Penziony a hotely jsou vyhledávány i pro letní dovolenou, neboť České Budějovice se nachází v krásné lokalitě Jižní Čechy, s poměrně nedotčenou přírodou, v kraji lesů, rybníků, hradů a zámků.

Během dovolené si můžete ubytování v Českých Budějovicích zpříjemnit pěknými a zajímavými výlety po celé oblasti Jižních Čech.

​Penzion Minor České Budějovice je vhodný pro milovníky pěší turistiky i příznivce oblíbené cykloturistiky, kteří se mohou během dovolené vydat na překrásné procházky a vyjížďky po mnoha trasách a cyklostezekách.

Levné penziony České Budějovice jsou ideální pro každého, kdo hledá kvalitní a nejlevnější ubytování.

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Penzion

Stravování: snídaně

Typ dovolené: Dovolená s dětmi, Levné ubytování, Cyklo dovolená, Rybářská dovolená, Dovolená se psem, Víkendové pobyty, Firemní a skupinové pobyty, Hrady a zámky, Kultura a památky

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: