Ubytování Krušné Hory

Ubytování Krušné Hory
Ubytování Krušné Hory Ubytování Krušné Hory Ubytování Krušné Hory Ubytování Krušné Hory Ubytování Krušné Hory Ubytování Krušné Hory Ubytování Krušné Hory Ubytování Krušné Hory Ubytování Krušné Hory Ubytování Krušné Hory
Nabízíme k pronájmu ubytování v dřevěné Chalupě u Valášků v Krušných horách, která se nachází v necelých 1000 metrech nad mořem, v romatické krajině nedaleko od Božího Daru, na kraji obce Horní Blatná Krušné hory.

Cena od: 9 800,- Kč

za objekt / 1 týden

Kapacita objektu: 8
Počet pokojů: 4
Minimální délka pobytu: týden

Kontakt na ubytovatele:

Email:
Telefon: +420603552366
Web: http://uvalasku.cz

Poloha ubytovacího zařízení:

Adresa: Lesní 61
Obec: Horní Blatná
PSČ: 362 37

GPS: 50.3953657,12.7605787
Zobrazit na Mapy.cz >>

Ubytování Krušné Hory

Nabízíme k pronájmu ubytování v dřevěné Chalupě u Valášků v Krušných horách, která se nachází v necelých 1000 metrech nad mořem, v romatické krajině nedaleko od Božího Daru, na kraji obce Horní Blatná (Krušné hory).

Vybavení a služby

Ubytování Krušné Hory, Chalupa u Valášků

Krušné hory vybízejí k různým sportovním aktivitám jako je cyklistika, v zimě běžky (Krušnohoská magistrála) a sjezdové lyžování (max. 5 km od ubytování). U chalupy se nachází velké fotbalové, volejbalové a basketbalové hříště. Ideální poloha pro turistiku, houbaření a sběr borůvek. 2,5 km od chalupy je skalní převis „Strašidla“, vhodný pro cvičné lezení. Přestože se chalupa nachází na konci vesnice u lesa, je dobře dostupná (0,5 km) do místních obchodů, pošty a hospod, které najdete na malém naměstí obce Horní Blatná (i přes malou rozlohu vesnice je zde 6 hospod). Chalupa je vhodná i pro dvougenerační rodinu s dětmi, maximální obsazenost 8 osob.

Objekt má kompletně vybavenou kuchyň včetně chladničky, mrazáku, mikrovlné trouby a elektrického sporáku. Ve společenské místnosti je velký jídelní stůl a odpočinkový prostor s rádiem, televizí, DVD. V objektu se nachází WC, koupelna, el. bojler s teplou vodou. V horním patře jsou malé ložnice, přístupné strmým schodištěm, vybavené lůžkovinami. Venkovní posezení nabízí možnost táborového ohně, opékání buřtů, grilování. Objekt disponuje větším pozemkem, který končí u lesa. Parkování auta v létě přímo před chatou, v zimně, kdy může docházet k rychlému zasněžení přístupových cest, se parkuje cca 90m od chaty. Restaurace s možností stravování cca 15 minut chůze.

Možnosti v okolí

Horní Blatná - cyklotrasy, sport

Chalupa U Valášků je ideálním místem pro všechny milovníky aktivní dovolené. V okolí najdete cyklotrasy, volejbalové, fotbalové a basketbalové hřiště, prostě dostatek místa pro Vaše oblíbené sporty. Horní Blatná je téměř 1000 metrů nad mořem, v zimně ideální pro milovníky běžkování (Krušnohorská magistrála), dobře dostupné sjezdovky (Klínovec, Boží Dar, Pstruží, Potůčky....).

Parametry ubytování:


Typ ubytování: Chata

Stravování: bez stravy, kuchyň součástí vybavení

Typ dovolené: Dovolená s dětmi, Dovolená na horách, Dovolená u vody, Ubytování s bazénem, Relaxační pobyty, Romantické pobyty, Levné ubytování, Aktivní dovolená, Cyklo dovolená, Dovolená na sjezdovce, Víkendové pobyty, Lázně

Chcete-li se zeptat na cokoliv o tomto ubytování, stačí vyplnit níže uvedený formulář a stisknout tlačítko ODESLAT. Váš dotaz bude odeslán na e-mail provozovatele ubytování.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš dotaz:
 

... žádný příspěvek k tomuto ubytování ...


Úvodní strana
Pro provozovatele ubytování: